Kontakt

Open Mind Centrum

Mickiewiczova 2
811 07 Bratislava
(mapa)

Tel.:
+421 911 595 183

Email:
openmind@openmind.sk

Cesta ženy s Katarínou Runou - ČARODEJKA

Foto: Shutterstock

Čarodejka - žena Tvorkyňa a žena Ničiteľka. Kde je svetlo, je aj tieň. Kde je Eva, je aj Lilith.Tienistá časť je našou neoddeliteľnou súčasťou - môžeme ju popierať, ale potom sa nás bude zmocňovať nečakane a jej prejavy môžu byť deštruktívne. Alebo ju môžeme prijať ako našu súčasť, pretože aj Čarodejkino ničenie je prejavom jej lásky k nám a prináša nám do života hĺbku a úžasné dary.

Za energiou Milenky, teda ovulačnej fázy v našom cykle aj v našich životoch nasledujú dva rozličné ženské archetypy - buď sa vajíčko spojí so spermiou a začína cyklus nového života fyzického dieťaťa, pre ženu prejavený v archetype Matky. Ak ale dieťa nepočneme, môžeme túto nesmierne živú a tvorivú energiu pretaviť do archetypu ženy - Čarodejky. Tej, ktorá robí zázraky, tvorí svoj život podľa vlastných predstáv, ale ukrýva v sebe aj nesmiernu ničivú silu. Túto energiu Čarodejky - tvorkyne a ničiteľky  máme v sebe všetky, a to nielen v tretej fáze nášho menštruačného cyklu, ale počas celého nášho života.

S energiou Čarodejky - ženy Tvorkyne a ženy Ničiteľky si neraz nevieme v našich životoch celkom rady - veď aj preto pre túto fázu vznikli pomenovania ako “predmenštruačný syndróm” a množstvo vtipov v tejto súvislosti. Svet nám hovorí, že by sme mali chcieť iba jednu časť Čarodejky, iba tú dobrú, poslušnú a tvorivú. Tú druhú stranu radšej netreba ukazovať. Ale kde je svetlo, je aj tieň. Kde je Eva, je aj Lilith. A aj tá temná časť je našou neoddeliteľnou súčasťou - môžeme ju popierať, ale potom sa nás bude zmocňovať nečakane a jej prejavy môžu byť deštruktívne. Alebo ju môžeme prijať ako našu súčasť, pretože aj Čarodejkino ničenie je prejavom jej lásky k nám a prináša nám do života hĺbku a dary, ktorých sa od dobrej víly jednoducho nemôžeme dočkať.

Čarodejka je ale zároveň aj tým láskavým archetypom, ktorý nám pomáha objaviť naše vlastné dary a talenty, nájsť a realizovať poslanie, s ktorým sme na tento svet prišli. Dáva nám silu a zásobuje nás tvorivou energiou, aby sme po sebe zanechali čosi hodnotné pre nás a ľudské pokolenie.

Spoločne počas týchto dvoch dní preskúmame oba póly energie Čarodejky - naše tvorenie aj ničenie, naše svetlá a tiene, naše výšiny aj hĺbky. A práve v duchu prijatia našej celistvosti, našich svetiel i tieňov sa budú niesť tieto chvíle v bezpečí ženského kruhu, ktoré budú zavŕšené rituálom Čarodejky - tej, ktorá berie svoj život plne do svojich rúk, rituálom Tvorkyne života a splnených prianí. Pretože iba ak sa prijímeme v celistvosti, s tým “svetlým” i “temným”, môžeme sa stať skutočnými Kráľovnami svojho života.

 

Čo ťa na Ceste ženy čaká?

 

Nádherný čas strávený v bezpečnom a láskyplnom kruhu žien

Relaxácia a priestor pre Teba

Jemné konštelačné techniky

Tanec a intuitívny pohyb

Priestor na objavovanie Tvojich darov, talentov a ich uplatnenia

Tvorkyňa aj Ničiteľka, Práca so zámermi - som tvorkyňou svojho života

Zážitkové techniky zamerané na prijatie našej celistvosti, svetla aj tieňa

Zdieľanie v bezpečnom kruhu žien

Rituál znovuprijatia vlastnej sily

 

Seminár je súčasťou cyklu stretnutí v kruhu žien s témou ženských archetypov:

 

DIEVČA (vzťahy z detstva, rituál prvej krvi - Menarché) 21. až 22. júl 2018 TU

MILENKA (rituál vnútornej milenky - prijatie vlastnej zmyselnosti) - 16. - 19. august 2018, TU - (pobytové - Lovinka, blízko Lučenca)

MATKA (liečenie vzťahu s našou Matkou a rodovej línie, prijatie aspektov Materstva, rituál Znovuzrodenia) - 8. - 9. september 2018  TU 

ČARODEJKA (prijatie celistvosti - svetlo a tieň, rituál Ženy - tvorkyne, prijatie vlastnej sily) - 13. - 14. október 2018 TU

MÚDRA ŽENA (Spojenie s vnútornou múdrou ženou, Rituál Konca a začiatku) - 10. - 11. november 2018 TU

 

Komu je seminár určený?

Všetkým ženám bez rozdielu veku, ktoré chcú nájsť cestu k prijatiu seba samej vo svojej ženskej podobe, vo svojej úplnosti - vo svojich svetlých aj nemných podobách. Ženám, ktoré chvú objaviť svoje skryté dary a talenty.  Ženám, ktoré chcú vziať život do vlastných rúk a stať sa Tvorkyňami svojho života. Ženám, ktoré túžia po vlastnom znovuzrodení do novej, celistvejšej podoby a začať používať dary, ktoré my ženy máme, vo svojom praktickom živote.

 

Kedy?

13. až 14. október 

sobota od 9.00 do 18.00

nedeľa od 9.00 do 13.00

 

Kde?

Bratislava

 

Sprevádzať Vás budeKatarína Runa

 

Cena:

100 Eur za jednotlivý seminár

(zľava 10 Eur pri včasnom prihlásení)

550 Eur za celý cyklus CESTA ŽENY (5 stretnutí) (zľava 100 Eur!)

 

shutterstock_197441450

Termíny kurzov a objednávky

Ľutujeme, ale pre tento kurz momentálne nemáme žiadne voľné termíny.

Dôležité: Aby ste sa uistili, že naše správy pre Vás neskončia v spamovom koši,
prosím, pridajte si adresu openmind@openmind.sk do Vášho adresára. Ďakujeme!