Kontakt

Open Mind Centrum

Mickiewiczova 2
811 07 Bratislava
(mapa)

Tel.:
+421 911 595 183

Email:
openmind@openmind.sk

Všetky podujatia

 BRÝLE? ODKLÁDÁM! Uvodná prednáška

BRÝLE? ODKLÁDÁM! Uvodná prednáška

Povíme si něco o teorii zdravého vidění a o tom, jak vlastně vidíme. Podíváme se na výzkumy amerického očního lékaře dr. Batese, které nám do toho vnesou trochu více světla. A ukážeme si i to, že to celé vůbec není jenom o očích.

 Dynamická Meditácia

Dynamická Meditácia

Vývoj planéty naberá na obrátkach, ľudia začínajú čoraz viac pociťovať nevyhnutnosť riešiť svoje podvedomé bloky, ktoré sa tlačia na povrch – somatizujú sa do zdravotných problémov, alebo sa vybíjajú vo vzťahoch. Všetko sa zrýchľuje – až niekoľko násobne – závisí na rozhodnutí každého, kam svoj ďalší vývoj nasmeruje. Internetové diskusné portály sú plné najrôznejších problémov – ľudia pátrajú, pýtajú sa, hľadajú príčiny svojich ťažkostí.

 Smiechohry a jóga smiechu

Jóga smiechu

Pri joge smiechu  vyvolávame prirodzený  spontánny smiech takzvaným cvičeným smiechom. Kombináciou očného kontaktu, detskej hravosti, jednoduchých dychových cvičení a kreatívnych smiechocvikov sa dostaneme do stavu, kedy naše telo a dušu rozosmejeme. Smiech je všeliekom! Cieľom stretnutia bude podnietiť v nás kreativitu, ľudské teplo, odbúrať stres a uvoľniť v nás hravého a tvorivého ducha. Vedeli ste, že srdečný smiech tlmí bolesti, zlepšuje medziľudskú komunikáciu a pomáha pri prekonávaní ťažkých životných situácii? Tešíme sa na stretnutie plné srdečného smiechu.

"Výlety v sebe" s TULOT*

"Výlety v sebe" s TULOT*

Pozývame Vás na transformačný rozhovor, ktorý nás navedie k odhaleniu príčiny našej stagnácie a cesty, ako sa pohnúť ďalej. Účinky takéhoto stretnutia sú často terapeutické a fungujú okamžite. Inšpiratívna diskusia posunie Váš náhľad na vec a nasmeruje Vás smerom dopredu

*Návrat k vnútornej Žene*

*Návrat k vnútornej Žene*

Ide o cyklus otvorených hodín Kundalini Jógy, kde budeme venovať úplnú a vedomú pozornosť podstate Ženy v nás. Napojíme sa na korene Matky, objavíme v sebe Shakti, presvetlíme mesačné centrá, aktivujeme svoju silu a kreativitu, preliečime rany a naplníme sa celistvosťou Ženy.

3 dňový kurz Numerológie

3 dňový kurz Numerológie

Numerológia v bežnom živote, Vám môže poslúžiť ako dobrý radca. Nehľadajte za tým duchovnosť, mystiku, či ezoteriku. Žijete tu v tomto Matrixe, skúmajte, buďte vedcami. Stane sa Vašim nástrojom na zlepšenie života. Bývate na určitom mieste, na ulici, v byte či dome. Pracujete v nejakej spoločnosti. Každý z Vás má telefón. To všetko sú Vaše možnosti, Vaša stopa života, čo sa učíte, s kým sa stretávate. Tieto stopy obsahujú čísla, písmena. Všetko má svoju vibráciu, signály. Ukážem Vám jednoduchý spôsob, ako krásne sa dá čítať, kde sa nachádzate vo svojom osude a kam smerujete. Začnete zrazu brať život ako veselú hru. Už žiadne trápenie sa nad udalosťami, ale pochopenie. Prepojenosť rôznych smerov. Vyskladáte si vlastnú mozaiku. Bude to pre Vás hra.

AKO NA VÝCHOVU DETÍ . . . pretože žiadne dieťa neprišlo s manuálom ako na neho

PUBERTA - NEPUBERTA

Mať deti vo veku dospievania nie je vždy jednoduché... Čo robiť, ak vás vaše deti neposlúchajú? Ak nerobia, čo by ste chceli alebo sa nechcú učiť? Pozývame vás na kurzy venované téme výchovy detí v predtínedžerskom a tínedžerskom veku. Ako s nimi nadviazať rozhovor, ako si udržať rešpekt a úctu a ako ich viesť k zodpovednosti a samostatnosti? O tom všetkom sa budeme rozprávať na našich kurzoch.

Ako nájsť Dream Job? – Prednáška spojená so zážitkovým workshopom

Ako nájsť Dream Job? – Prednáška spojená so zážitkovým workshopom

Radi by ste vymenili svoju súčasnú prácu za niečo zaujímavejšie?Chceli by ste nájsť prácu, ktorá vás bude nielen živiť, ale aj napĺňať a baviť? Chcete nájsť svoj dream job?

Ako prežiť trému a neutiecť - workshop s psychofonetikou

Ako prežiť trému a neutiecť - workshop s psychofonetikou

V rámci praktického workshopu sa pozrieme na spôsob, ako sa vysporiadať s tým hlasom v hlave, ktorý neverí, že to zvládneme. Ako sa vysporiadať s hrozbami hanby a odmietnutia. Ako získať vnútorný pokoj a podať čo najlepší výkon. A možno si to celé nakoniec ešte aj užiť.

Ako tvoriť vedomý vzťah

Ako tvoriť vedomý vzťah

Výzvy a problémy v intímnom vzťahu sú príležitosťou k osobnému a duchovnému rozvoju. Rozvinutý osobný potenciál v oblasti vlastnej sexuality a intimity, na základe lásky, záujmu a príťažlivosti môže vedomá empatia rozšíriť do naplneného a krásneho sexuálneho vzťahu s niekým ďalším. Uzdravenie zranení v oblasti intimity sa tak stáva základom liečenia pre celú ľudskú bytosť a pre zdravé vzťahy s okolím.