Kontakt

Open Mind Centrum

Mickiewiczova 2
811 07 Bratislava
(mapa)

Tel.:
+421 911 595 183

Email:
openmind@openmind.sk

Cesty za poznaním

Návrat kráľa

Stať sa skutočným mužom nie je len fráza, ani to neznamená dosiahnuť vek dospelosti. Je to hlbšia transformácia mužskej osobnosti, aby sme dosiahli to najlepšie. Muži, tento svet nám právom patrí! 

Prihlášky nájdete na tejto linke (klikni sem).

Tajomná púť po stopách záhadných ciest Márie Magdalény a zahalenej bohyne – a stredozemné more

Tajomná púť po stopách záhadných ciest Márie Magdalény a zahalenej bohyne – a stredozemné more

Jesenná rovnodennosť s rituálmi, obradmi a poznávaním neznámeho v severnom Španielsku (letecky).

Mystická ženská cesta do Avalonu (máj 2017)- Cesta za láskou

Mystická ženská cesta do Avalonu (máj 2017)- Cesta za láskou

Cesta za láskou - ženská cesta do mystického Avalonu v čase magického Beltane s témou vzťahov - k sebe, k mužom, deťom, ľuďom... Pridaj sa aj Ty k magickej ceste do mystických miest legendami opradeného Avalonu, miestu zasvätenému Bohyni - a to predovšetkým Bohyni, ktorou Ty sama vo svojej podstate si! Otvor sa hojnosti a kráse, ktorú sebaprijatie prináša a zmeň vzťahy vo svojom živote na harmonickejšie, naplnenejšie a radostné!.

Výcvik Kňažiek Zeme s Manon Tromp

Výcvik Kňažiek Zeme s Manon Tromp

Tento jedinečný kurz Vás bude usmerňovať a podporovať na Vašej autentickej ceste k nájdeniu svojho magického Ja. Prejdete ročnou prípravou, aby ste sa stali aj Vy Kňažkou Zeme. Je to cesta objavovania mágie samotného života. Počas štyroch víkendových blokov sa spolu s britskou lektorkou a Kňažkou Zeme Manon Tromp zameriame na praktické cvičenia a rituály v prírode, ktorých zmyslom je nielen liečenie Matky Zeme, ale predovšetkým rozvíjanie svojho vnútra. Budeme sa riadiť Keltským Kolom roka, jeho rituálmi a tradíciami, ktoré nás podporia v našom procese učenia sa. Energia a inšpirácia bude prúdiť aj z podporného kruhu rovnako naladených žien, s ktorými budeme zdieľať a spoločne pracovať.

Foto: Shutterstock

Mystický Avalon - život plný hojnosti (2. - 9. septembra 2016)

Magická cesta pre ženy i mužov do mystického Avalonu, ktorá bude pretkaná hľadaním toho, čo je pre nás tým najliečivejším a najposvätnejším darom, ale čo nám dnes neraz uniká -  našim skutočným ja a prijatím toho, čo nám právom prináleží - hojnosť života.

Jesenná rovnodennosť v Avalone - Glastonbury, Anglicko

Jesenná rovnodennosť v Avalone - Glastonbury, Anglicko

Poďte s nami osláviť magický čas jesennej rovnodennosti na jenom z najsilnejších miest na zemi - v mystickom, bájnom Avalone. Strávte s nami na mieste srdcovej čakry Zeme, v anglickom Glastonbury transformačných 6 dní, ktoré vás privedú do vášho vnútra, k sebe samej. Bude to čas pradávnych, tradičných a hlboko magických ceremoniálov a rituály tohto sviatku, ale aj čas zdieľania, ženskej podpory, smiechu a oddychu.

POZOR! Posledné voľné miesto!

Letný slnovrat v Avalone - mystická cesta

Letný slnovrat v Avalone - mystická cesta

 

Magický letný slnovrat na mystickom ostrove Avalon plný kúziel a zázrakov: s vílami, Bohyňami nielen keltskými, lež i slovanskými, antickými a ďalšími, s meditáciami, rituálmi, očistnými a liečivými technikami na mieste, kde Boh i Bohyňa sídlia vedľa seba v absolútnej harmónii a v súlade so všetkým...

Nevšedné zážitky, obohatenie duše i srdca a blahodarny relax v náručí Bohyne.