Kontakt

Open Mind Centrum

Mickiewiczova 2
811 07 Bratislava
(mapa)

Tel.:
+421 911 595 183

Email:
openmind@openmind.sk

Masáže

Veľmi sa tešíme, že môžeme priniesť ďalšiu rovinu otvorenia mysle a duše a to skrz samotné telo a procedúru masáži. Masáž poskytuje uvoľnenie, pohodlie, relax a zdravotné výhody pre ľudí všetkých vekových kategórií a životného štýlu. Okrem fyzického uvoľenia svalstva, úponov šliach, napätia v tkanive, zlepšenie cirkulácie krvého obehu či lymfy, pôsobí masáž na zlepšenie prúdenia samotnej životnej energie, čo ovplyvňuje aj psychologický aspekt človeka. Ľudský dotyk ponúka starostlivosť a pozornosť, ktorú si často nedáme sami - a ktorá sa inou podobou nedá nahradiť. Tak masáž prispieva k celkovému pocitu šťastia a pohody, zlepšuje psychické aj fyzické zdravie.

Jednorázové masáže dokážu priniesť okamžitý efekt po absolvovaní procedúry - avšak ak si doprajeme pravidelne takúto chvíľku pre seba, výsledky sú hlbšie, citeľnejšie a trvalejšie. 

 

Naši terapeuti

 

Ivana Strelcová

Ivka medium

 

 

 

Rastislav Ďurove

Durove medium

 

 

Milica Štefánková

profilovka1

 

 

Ponuka masáži

 

shutterstock_76281313

 

KLASICKÁ RELAXAČNÁ MASÁŽ – uvoľňuje svalstvo, prispieva k pružnosti pokožky a podpore lymfatického systému, napomáha k odstraňovaniu únavy a stresu, podporuje regeneráciu organizmu a zároveň pôsobí ako prevencia pred poruchami pohybového aparátu. Využíva sa pri masáži celého tela alebo len niektorej jeho časti.

ODMENA 20 EUR na hodinu. Terapeut: RASTISLAV ĎUROVEIVANA STRELCOVÁ

 

BABANDI – jemná liečivá technika ošetrenia tela s cieľom opraviť hlboko zakorenené psychické štruktúry a vzorce správania. Jedná sa o vhodný doplnok relaxačných techník a psychoterapie, ktorý stimuluje a harmonizuje jednotlivé oblasti nášho vedomia i podvedomia a vyrovnáva napätie v emočnom tele. Samotnému ošetrenie predchádza krátky rozhovor s klientom, ktorý rozvíja a uľahčuje následný liečebný proces.

ODMENA 30 EUR za ošetrenie v trvaní cca 1,5 hodiny. Terapeut: RASTISLAV ĎUROVE

 

BOWENOVA MASÁŽ – veľmi jemná, príjemná a mimoriadne účinná relaxačná technika, ktorá pomáha udržiavať telo v prirodzenej rovnováhe. Aplikuje sa pri oslabení imunity, únave, emocionálnom napätí, svalovej stuhnutosti, bolestiach hlavy, poruchách vnútorných orgánov, gynekologických problémoch a neplodnosti, či ako podpora rekonvalescencie po úrazoch. Je vhodná pre všetky vekové kategórie, pričom klient pri masáži môže ostať oblečený.

ODMENA 15 EUR na polhodinu. Terapeut: RASTISLAV ĎUROVE

 

KRANIOSAKRÁLNA TERAPIA -

jemná a zároveň hlboko pôsobiaca technika, ktorá  napomáha telu pri vlastnom liečení. Klient leží oblečený v pohodlnom oblečení. Prikladaním rúk sa naladím na jeho kraniosakrálny pulz a vedomou prítomnosťou nasledujem telo klienta. Reakciou je hlboká relaxácia a uvoľnenie, teda stav, kedy sa naštartujú vlastné samoliečiace sily organizmu.

Kraniosakrálna terapia vychádza z poznania, že v chrbticovom kanáli spájajúcom lebku (cranium) a krížovú kosť (os sacrum) pulzuje mozgovomiechový mok. Ten detoxikuje, obmýva, vyživuje, chráni mozog  a miechu. Jemná vibrácia, ktorá vzniká pri pumpovaní mozgovomiechového moku, sa šíri do celého tela v podobe kraniosakrálneho pulzu.

Jemnými dotykmi  pulz harmonizujem  a napomáham klientovi spúšťanie podvedomých liečiacich procesov na fyzickej, emocionálnej, mentálnej i duchovnej úrovni. 

S každou ďalšou terapiou prichádza väčšie uvoľnenie, ktoré si klient prináša aj do každodenného života.

Terapia pomáha najmä pri:

-        bolestiach chrbta, svalov, kĺbov, chrbtice (skolióza, problémy s platničkami),

-        migrénach, bolestiach hlavy, pískaní v ušiach, závratiach

-        depresiách, pocitoch úzkosti, nespavosti,

-        stavoch po fyzických a psychických traumách,

-        problémoch menštruačného cyklu, neplodnosti,

-        chronických zápaloch dutín,

-        skleróze multiplex

-        a mnohých ďalších prejavoch nerovnováhy v organizme

Celkovo posilňuje imunitný systém, podporuje  vitalitu a prináša novú energiu do života.

 

ODMENA 30€ (60min) Terapeutka: MILICA ŠTEFÁNKOVÁ

 

 

 

shutterstock_132916313

 

 

Pre objednanie sa na masáž píšte na openmind@openmind.sk

 

 

 

 

Tešíme sa na Vašu návštevu

 

(Zdroj fotografií: Shutterstock.com)