Nika Kubincová - lektorka

Joga ku mne prichádzala pomaly a postupne. Vďaka jogovej praxi som si uvedomila, že žiť sa dá aj inak, autentickejšie a spokojnejšie, jednoduchšie. Na hodinách sa snažím vytvárať príjemnú a bezpečnú atmosféru, moment, kedy sa snažíme utíšiť svoju myseľ a naplno si vychutnať čaro prítomného okamihu. Joga pre mňa neznamená len fyzické asány, ale aj prácu s dychom, meditácie a relaxácie, vďaka ktorým vieme skvalitniť nielen samotnú jogovú prax, ale najmä život mimo jogamatky.

Termíny kurzov

Hatha joga

  • 27. 5. Pondelok
  • 17:30 - 18:30

Pozývame ťa rozhýbať svoje telo po víkende a načerpať energiu na nový týždeň s našou skvelou inštruktorkou Nikou. Po harmonizujúcej meditácii vás Nika prevedie pozíciami hatha yogy. Táto hodina je vhodná pre úplných začiatočíkov aj pokročilých.

Relax joga

  • 30. 5. Štvrtok
  • 17:30 - 17:30

Na hodine sa budeme snažiť zvedomiť a zharmonizovať náš dych, myseľ. Začneme stíšením sa vďaka úvodnej meditácii. Rozhýbeme a uvoľníme celé telo, predýchame každú bunku. Zameriame sa na užitie si pozícií a spojenie pohybu s vedomým dychom. Na záver si vychutnáme účinky cvičenia v dlhšej relaxácii (v šávasáne).