Tereza Ruth - Lektor

Hlboké prepojenie so svojou ženskou podstatou precítila ešte dávno vďaka knihe „Ženy ktoré behali s vlkmi“, ktorá sa tak  stala jej „knihou kníh“ a zostala ňou až doteraz... ako inšpirácia a podpora na vlastnej životnej ceste ako i vo svojej práci... po absolvovaní 4 ročného štúdia tantrajógy pre ženy a výcviku katarzných (hlbinných) techník sa niekoľko rokov intenzívne venuje  práci so ženami ako lektorka cvičenia Mohendžodáro - tantrajógy pre ženy.

Vedie základné kurzy tantrajógy a vlastné celodenné zážitkové semináre SEDEM KLENOTOV ŽENY, večerné "divotancovačky" (tanečno-pohybové meditácie) – BAUBO - Divotance Ženskej Duše a víkendové semináre so zameraním na prehlbovanie spojenia s mnohotvárnosťou živej ženskej podstaty - Vnútornej Ženy/Bohyne. Stále viac sa cíti volaná „esenciou Divošky“ v každej žene a posilnenie a udržanie spojenia s ňou vníma ako úžasnú príležitosť k hlbokej osobnej transformácii pre každú z nás... a v tomto duchu sa snaží viesť aj svoje semináre...

Popri práci so skupinami sa venuje voľnej maľbe a ako pôvodne vyštudovaná výtvarníčka a absolventka školy arteterapie stále častejšie vnáša čaro výtvarného prejavu aj do náplne programu ženskej skupiny. S manželom, dcérkou, synom a dvoma psami žije vo Svätom Jure.

Termíny kurzov

Momentálne nie je naplánovaný žiaden kurz s týmto lektorom