Kontakt

Open Mind Centrum

Mickiewiczova 2
811 07 Bratislava
(mapa)

Tel.:
+421 911 595 183

Email:
openmind@openmind.sk

Ranné pozdvihnutie energie- SADHANA

Ranné pozdvihnutie energie- SADHANA

Príďte zažiť prácu s ENERGIOU- účinky Kundalini jógy v čase najotvorenejšieho vedomia- nezabudnuteľný zážitok spojený s OČISTNOU liečbou pomocou počúvania a čítania textu v gurmukhi, správnym dýchaním,jógovým cvičením,relaxovaním a mantrovaním.

 

VSTUP VOĽNÝ- Sadhana je nezištná forma ponúknutej pomocnej ruky zo strany učiteľov Kundalini jógy

Sadhanou Vás povedie Jai Sangath Singh z ČR a Prem Adi Kaur. Okrem sadhany povedie Jai aj víkendový workshop zameraný na vzťahy: http://www.openmind.sk/Podujatia/Vsetky-podujatia/Ako-na-vztahy-Muzsko-zenska-polarita

Čo si treba priniesť?

- pohodlné biele (alebo svetlé oblečenie)

- fľašku na vodu, alebo termosku na teplý čaj, pokrývku hlavy (šatka...)

- uterák z hygienických dôvodov na karimatku 

 

Lektorka a majiteľka Open Mind centra:

Marianka

Moja cesta začala v roku 2011, ktorý bol pre mňa zlomový. Prešla som si ťažkými životnými skúškami a začala hlbší zmysel… Do života mi prišla etikoterapia a freediving (potápanie bez prístroja- forma meditácie pod vodou). V roku 2015 som sa prvýkrát stretla s Kundalini jógou a nastúpila do školy učiteľov. Odišla som z korporátnej spoločnosti, vytvorila nové priateľstvá a našla cestu, ako žiť v pokore, láske a súlade so sebou a svetom. V dnešnej dobe aktívne učím Kundalini jógu, organizujem podujatia (Deň Zeme), koncerty (Mirabai Ceiba) pre rozvoj osobnosti a nájdenie psychickej pohody a spokojnosti v živote.

Marianka

Lektor a majiteľ Kundalini jóga štúdia v Prahe:

Hynek Bednar

Můj zájem o vnitřní svět započal v roce 1999. Při ročním pobytu v kanadských Skalistých horách. Pod tíhou místní mocné a krásné přírody a pohledu na svět domorodých národů jsem objevil vnitřní světlo a potřebu jej zažívat častěji a intenzivněji.

Po návratu do Prahy se tyto touhy transformovaly v denní praxi Hatha jógy, kde základy jsem čerpal v již zaniklém Omcentru. Druhou stranou téže mince poté bylo studium fyziky na Matematicko-fyzikální fakultě Univerzity Karlovy. Toto období vyústilo v roce 2006 účastí na školení učitelů jógy 2. třídy pod vedením Jana Knaisla a získáním titulu Bc. na zmíněné fakultě.

Vše se změnilo, když mou životní pouť překřížila Kundaliní jóga (Kundalini Yoga as Taught by Yogi Bhajan®). Jedno setkání můj vnitřní jas rozzářilo tak, jako po měsících Hatha jogínské praxe. Od té doby se nevěnuji žádné jiné duchovní praxi a tato jóga se stala mým denním chlebem. Díky vzrůstajícímu vnitřnímu vedení se mi podařilo při zaměstnání získat magisterský titul na katedře Meteorologie a ochrany prostředí na MFF UK.

Poslední období jsem zasvětil vzdělávání v oblasti Kundaliní jógy a učím budoucí učitele...

Hynek01

Termíny kurzov a objednávky

Ľutujeme, ale pre tento kurz momentálne nemáme žiadne voľné termíny.

Dôležité: Aby ste sa uistili, že naše správy pre Vás neskončia v spamovom koši,
prosím, pridajte si adresu openmind@openmind.sk do Vášho adresára. Ďakujeme!