Kontakt

Open Mind Centrum

Mickiewiczova 2
811 07 Bratislava
(mapa)

Tel.:
+421 911 595 183

Email:
openmind@openmind.sk

Joga so Zuzu

Joga so Zuzu

Pozývame Vás na pravidelné ochutávkové kurzy jogy so Zuzu, každú stredu o 10-11.30.

Joga sa stala neodmysliteľnou súčasťou môjho života. Nasmerovalo ma k nej moje vnútorné volanie, prišla prvá kniha, prvé informácie, prvá vlastná prax z DVDčka, potom prvé verejné hodiny a ani neviem ako, joga ma chytila a dodnes spolu kráčame. Nenasledujem žiaden konkrétny štýl či jogový smer, moje hodiny sú skôr yin yangové, niekedy si dáme zabrať ale vždy je čas na precítenie, uvoľnenie a integráciu. Inštruktorský kurz som si robila pod vedením Fredyho Ayisiho, ktorý bol mojím dlhoročným učiteľom a veľkou inšpiráciou.

Dnes sa na hodinách riadim hlavne intuíciou a mojím zámerom je sprostredkovať to, čo cítim že ľudia práve potrebujú. Najväčšiu radosť mám keď zo sály vychádzajú spokojní, uvoľnení a o niečo radostnejší ľudia, ktorí v danú chvíľu dostali to, čo si duša pýtala. Joga je pre mňa ako tanec, v ktorom sa stretne dych, pohyb, telo, myseľ i duša a spoločne si zo srdca zatancujú v jedinečnom rytme vlastného individuálneho prejavu.

Vážim si jogu ako cvičebný systém s veľkým duchovným a kreatívnym potenciálom. Aj vďaka nej neustále rastiem, spoznávam svoj vnútorný svet, svoje myšlienkové pochody či tendecie správanie, objavujem nové dimenzie svojho tela ale hlavne sa jednoduchšie dostávam do stavu  vnútorného pokoja a harmónie. Pretože ak sme v pokoji, všetko ostatné ide ľahšie a s väčšou radosťou. Budem sa tešiť ak sa na hodinách s vami uvidím.

 

Zuzu

 

joga

 

Kedy: 

každú stredu o 10.00 - 11.30 

 

Kde:

Open Mind Centrum, Mickiewiczova 2, Bratislava

 

Cena: 7 Eur 

 

Termíny kurzov a objednávky

Ľutujeme, ale pre tento kurz momentálne nemáme žiadne voľné termíny.

Dôležité: Aby ste sa uistili, že naše správy pre Vás neskončia v spamovom koši,
prosím, pridajte si adresu openmind@openmind.sk do Vášho adresára. Ďakujeme!