Kontakt

Open Mind Centrum

Mickiewiczova 2
811 07 Bratislava
(mapa)

Tel.:
+421 911 595 183

Email:
openmind@openmind.sk

JOGA A ARTE

JOGA A ARTE

Na tomto stretnutí prepojíme jogu, dychové cvičenia, automasáž a arteterapeutické techniky za účelom uvoľnenia tela, utíšenia mysle, rozprúdenia energie, prebudenia tvorivej sily a nahliadnutia do seba, kde ukryté sú naše túžby, volania a nepoznané zdroje.

Dychom oživíme ducha v nás, jogou sa spojíme s naším telom, masážou sa zhýčkame a rozprúdime energetické dráhy, aby uvoľnil sa tok našej prirodzenej tvorivosti, ktorá si cez nás pýta svoj slobodný a spontánny prejav.

Ukážeme si ako: 

  • Prebudiť silu dychu
  • Posilniť a uvoľniť telo
  • Masírovať samých seba
  • Tvoriť v radosti, hravosti a intuitívne

Poď sa s nami hýbať, z hlboka dýchať, s láskou sa seba dotýkať a cez fabry svoje vnútro skúmať...

Všetky materiály na tvorbu budú zabezpečené, doporučuje sa prieniesť si vlastné karimatiky, pohodlné oblečenie a chuť rozhýbať telo a tvorivého ducha.  

 

Teším sa na vás

Zuzana Dobročániová

K joge ma pred mnohými rokmi zavolal môj vnútorný hlas a som rada že som jeho volanie nasledovala. Spočiatku som ju vnímala ako fyzické cvičenie, ale pravidelným praktizovaním som začala v sebe vnímať prítomnosť určitej energie, ktorá uvoľňovala a vyživovala nielen moje telo, ale aj poskytovala nový priestor na pozorovanie myšlienok, emócií a niečoho, čo ma presahuje. Pre mňa je joga ako tanec, do ktorého môžem pozvať všetky tieto aspekty môjho bytia, aby sa vo vzájomnej súhre integrovali do jedného celku a umožnili mi tak precítiť väčšiu vnútornú harmóniu, pokoj a celistvosť.

 

zuzu

Termíny kurzov a objednávky

Ľutujeme, ale pre tento kurz momentálne nemáme žiadne voľné termíny.

Dôležité: Aby ste sa uistili, že naše správy pre Vás neskončia v spamovom koši,
prosím, pridajte si adresu openmind@openmind.sk do Vášho adresára. Ďakujeme!