Kontakt

Open Mind Centrum

Mickiewiczova 2
811 07 Bratislava
(mapa)

Tel.:
+421 911 595 183
+421 904 655 039

Email:
openmind@openmind.sk

Cesty za poznaním

Mystická ženská cesta do Avalonu (máj 2017)- Cesta za láskou

Mystická ženská cesta do Avalonu (máj 2017)- Cesta za láskou

Cesta za láskou - ženská cesta do mystického Avalonu v čase magického Beltane s témou vzťahov - k sebe, k mužom, deťom, ľuďom... Pridaj sa aj Ty k magickej ceste do mystických miest legendami opradeného Avalonu, miestu zasvätenému Bohyni - a to predovšetkým Bohyni, ktorou Ty sama vo svojej podstate si! Otvor sa hojnosti a kráse, ktorú sebaprijatie prináša a zmeň vzťahy vo svojom živote na harmonickejšie, naplnenejšie a radostné!.

Výcvik Kňažiek Zeme s Manon Tromp

Výcvik Kňažiek Zeme s Manon Tromp

Tento jedinečný kurz Vás bude usmerňovať a podporovať na Vašej autentickej ceste k nájdeniu svojho magického Ja. Prejdete ročnou prípravou, aby ste sa stali aj Vy Kňažkou Zeme. Je to cesta objavovania mágie samotného života. Počas štyroch víkendových blokov sa spolu s britskou lektorkou a Kňažkou Zeme Manon Tromp zameriame na praktické cvičenia a rituály v prírode, ktorých zmyslom je nielen liečenie Matky Zeme, ale predovšetkým rozvíjanie svojho vnútra. Budeme sa riadiť Keltským Kolom roka, jeho rituálmi a tradíciami, ktoré nás podporia v našom procese učenia sa. Energia a inšpirácia bude prúdiť aj z podporného kruhu rovnako naladených žien, s ktorými budeme zdieľať a spoločne pracovať.

Tajomná púť po stopách záhadných ciest Márie Magdalény a zahalenej bohyne – a stredozemné more

Tajomná púť po stopách záhadných ciest Márie Magdalény a zahalenej bohyne – a stredozemné more

Jesenná rovnodennosť s rituálmi, obradmi a poznávaním neznámeho v severnom Španielsku (letecky).

Foto: Shutterstock

Mystický Avalon - život plný hojnosti (2. - 9. septembra 2016)

Magická cesta pre ženy i mužov do mystického Avalonu, ktorá bude pretkaná hľadaním toho, čo je pre nás tým najliečivejším a najposvätnejším darom, ale čo nám dnes neraz uniká -  našim skutočným ja a prijatím toho, čo nám právom prináleží - hojnosť života.

Jesenná rovnodennosť v Avalone - Glastonbury, Anglicko

Jesenná rovnodennosť v Avalone - Glastonbury, Anglicko

Poďte s nami osláviť magický čas jesennej rovnodennosti na jenom z najsilnejších miest na zemi - v mystickom, bájnom Avalone. Strávte s nami na mieste srdcovej čakry Zeme, v anglickom Glastonbury transformačných 6 dní, ktoré vás privedú do vášho vnútra, k sebe samej. Bude to čas pradávnych, tradičných a hlboko magických ceremoniálov a rituály tohto sviatku, ale aj čas zdieľania, ženskej podpory, smiechu a oddychu.

POZOR! Posledné voľné miesto!

Letný slnovrat v Avalone - mystická cesta

Letný slnovrat v Avalone - mystická cesta

 

Magický letný slnovrat na mystickom ostrove Avalon plný kúziel a zázrakov: s vílami, Bohyňami nielen keltskými, lež i slovanskými, antickými a ďalšími, s meditáciami, rituálmi, očistnými a liečivými technikami na mieste, kde Boh i Bohyňa sídlia vedľa seba v absolútnej harmónii a v súlade so všetkým...

Nevšedné zážitky, obohatenie duše i srdca a blahodarny relax v náručí Bohyne.