Kontakt

Open Mind Centrum

Mickiewiczova 2
811 07 Bratislava
(mapa)

Tel.:
+421 911 595 183

Email:
openmind@openmind.sk

Marianka Prem Adi Kaur  

Marianka Prem Adi Kaur  

Roky 2011 a 2012 boli pre mňa zlomové roky, kedy som prešla ťažkými životnými skúškami a začala hľadať cestu… Do života mi prišla etikoterapia a freediving (potápanie bez prístroja- forma meditácie pod vodou). V roku 2015 som sa prvýkrát stretla s Kundalini jógou a neskôr nastúpila do školy učiteľov. Zmenila som svoju osobnosť, odišla z korporátnej spoločnosti, vytvorila nové priateľstvá a našla cestu, ako žiť v pokore, láske a súlade so svetom. Sat Nam (Pravda je v nás).  

Marek Németh

Marek Németh

 

Lektor Kundalini jogy, architekt, cestovateľ a milovník Indie...

Marek Németh je architekt, ktoreho naplna tvorit priestor podla niekolko tisícročí starej vede o architekture VASTU SHASTRA, kde sa spája materiálne a duchovné poznanie do jedného celku. Viackrát precestoval Indiu a nastúpil na cestu učenia Kundalini jógy, ktorá je transformačná a mení život už za 40 dní.

Martina Dányiová

Martina Dányiová

Martina Dányiová sprevádza ľudí na ich ceste sebapoznania, zvnútornenia sa, cesty k sebe a znovuzrodenia.Cez informácie čísiel numerológie, kabaly, pomáhat otvárať skryté zákutia ich osobnosti,emočné nánosy, staré vzorce, chybné postoje,ktorými si človek blokuje životnú silu. .Pomocou bachovej kvetovej terapie, homeopatie pomáha uvolňovať  bloky, kt.nastali počas prenatálneho vývoja, pôrodu, minulej reinkarnácie a ovlyvňujú súčastný život.

Tereza Ruth

Tereza Ruth

Hlboké prepojenie so svojou ženskou podstatou precítila ešte dávno vďaka knihe „Ženy ktoré behali s vlkmi“, ktorá sa tak  stala jej „knihou kníh“ a zostala ňou až doteraz... ako inšpirácia a podpora na vlastnej životnej ceste ako i vo svojej práci... po absolvovaní 4 ročného štúdia tantrajógy pre ženy a výcviku katarzných (hlbinných) techník sa niekoľko rokov intenzívne venuje  práci so ženami ako lektorka cvičenia Mohendžodáro - tantrajógy pre ženy.

Rastislav Ďurove

Rastislav Ďurove

Vyštudoval právo a posledných desať rokov sa profesionálne venuje drogovej problematike, predovšetkým so zameraním na jej právne aspekty. Venuje sa prednáškam o pripravovaných zmenách právnej úpravy pri drogových trestných činoch, o možnostiach ako hájiť svoje práva pri kontakte s políciou, alebo ako správne postupovať, ak sa vyskytne problém s drogami u detí v rodine alebo v škole. V súčasnosti sa zameriava aj na sebarozvojové aktivity pre mužov a pre páry, individuálne poradenstvo a masáže.

Katarína Runa

Katarína Runa

V tom "vonkajšom" svete by som mohla byť označená mnohými pomenovaniami - lektorka, učiteľka, sprievodkyňa, fotografka, zakladateľka centra osobného rozvoja, žena, mama. Pod tým všetkým je ale to podstatné - som bytosť, ktorá hľadá v živote svoju pravdivosť, a skrze ňu vlastnú silu a prijatie všetkého, čo je. A táto cesta hľadania ma priviedla aj k môjim darom a poslaniu - sprevádzať pri podobných putovaniach do svojho vnútra aj iných.

Tomáš (Arup) Fodor

Tomáš (Arup) Fodor

S živosťou a spontánnosťou som mal ako dieťa veľký problém, moje telo slúžilo len ako dopravný prostriedok pre mozog. Našťastie som sa dostal k Oshovým aktívnym meditáciám ktoré mi umožnili dostať sa do kontaktu so sebou. Začal som vyhľadávať semináre a terapeutické skupiny zamerané na odblokovávanie tela, hlasu, energie a sexuality. 

Zuzana Bubáková

Zuzana Bubáková

Od malička milujem vyjadrenie tancom, tanec mi bol  vždy blízky a moja „kariéra“ začala orientálnym tancom, ktorému som prepadla na niekolko rokov a bol to pre mňa ten čas, kedy som pomaly získavala pozitívnejší vzťah sama k sebe a začala do svojho žívota vpúšťať ženskú energiu.
Neskôr som orient vymenila za latino. To mi prinieslo neskutočne veľa radosti, slobody a vášne do života. Naučila som sa, že život sa dá žiť s ľahkosťou a netreba ho brať až tak vážne...

Andrea Tkáčová

Andrea Tkáčová

Srdečne zdravím ! :-)  S dovolením, pár slov o mojej Ceste:

DOTYK 
Vnímam to tak, že dotyk hraje v živote ľudí nenahraditeľnú úlohu - vedomým dotykom sa dotýkame nielen svojich (fyzických) tiel, ale i sŕdc, duší. Potrebujú ho už tí najmenší a s vekom sa nič v skutočnosti na tom nemení. Dotyková terapia môže predstavovať skvelý spôsob, ako prejaviť napríklad aj pozornosť, lásku, úctu.. Môže prinášať úžasné uvoľnenie, ale má aj veľkú silu a vie človeka nabíjať energiou - dopĺňať, prípadne ju "vypúšťať" (ak je nažiadúci nadbytok). A v neposlednom rade, dokáže nás tiež učiť, ako sa otvoriť - otvoriť Životu, jeho liečivej sile. ..Cítite to ?